KĀ PAGATAVOT DOLMAS

Posted by     Virtuve      0 Comments  views (288)
KĀ PAGATAVOT DOLMAS
100 dolmas simtgadei jeb Latvijas vasaras garša Kaukāza labākajās tradīcijās Kādam vasaras garša saistās ar šašliku, citam – ar kūpošiem jaunajiem kartupelīšiem, vēl kādam ar krējumā peldošiem tomātu un gurķu salātiem, bet mūsu mājās par vasaras iestāšanos liecina dolmas – Kaukāza tautu virtuvēs tradicionāli vīnogu lapu tīstoklīši ar fantastiski sulīgu pildījumu, kurā maltā gaļa “saprecējusies” ar rīsiem un aromātiskiem zaļumiem, savukārt vīnogu

MAZĀS SILTUMNĪCAS

Posted by     Dārzs      0 Comments  views (179)
MAZĀS SILTUMNĪCAS
Mazdārziņu īpašniekiem ideāls risinājums varētu būt mini siltumnīca. To var ātri uzbūvēt un tik pat ātri nojaukt, kā arī izmaksas ir samērā niecīgas.

VAI DĀRZU VAR SALAISTĪT PAR DAUDZ?

Posted by     Dārzs      0 Comments  views (135)
VAI DĀRZU VAR SALAISTĪT PAR DAUDZ?
Bieži vien dārzu un dārziņu īpašnieki karstā, sausā laikā divreiz nedomā – ņem tik šļūteni un laista visu pēc kārtas, bet kā būtu pareizāk? Cik bieži, ar kādu ūdens daudzumu, kad un kādā veidā ir jālaista dārzs, skaidro profesionāļi.

MAZBUDŽETA TERASES: 15 VIENKĀRŠAS IDEJAS

Posted by     Dārzs      2 Comments  views (372)
MAZBUDŽETA TERASES: 15 VIENKĀRŠAS IDEJAS
Vasarā lielākā daļas dienas tiek pavadīta ārpus telpām. Mūsu klimata zonā, kur saulaina, silta vasara labākajā gadījumā ilgst vien četrus mēnešus, pavadīt dienas dārzā, nevis sēžot istabā pie televizora, ir īpaši svarīgi veselībai.

EKSPERIMENTĀLĀ TOMĀTU DOBE. 3. DAĻA

Posted by     Dārzs      0 Comments  views (181)
EKSPERIMENTĀLĀ TOMĀTU DOBE. 3. DAĻA
13 pret 31 jeb dārzkopju-iesācēju pirmās eksperimentālās tomātu dobes progress. Šis ir tas retais gadījums, kad, samainot vietām divus ciparus, rezultāts mainās, un pat ļoti. Pirmajā bildē tomāti "pirms" - 13.maijā, otrajā un trešajā bildē "pēc" – 31. maijā. Ar nepacietību gaidām, kad sāks sārtoties, jau tagad iedomājos kā pirmo tomātu ēdīšu - kā ābolu.

KĀ PIELIEKAMO PĀRBŪVĒT PAR VANNASISTABU

Posted by     Māja      1 Comments  views (5536)
KĀ PIELIEKAMO PĀRBŪVĒT PAR VANNASISTABU
Vienīgā loģiskā iespēja ierīkot tualeti un dušu bija aptuveni 3,5m2 mazā pieliekamajā blakus virtuvei, jo rakt bedri sētā un būvēt “sirsniņmāju” nelikās diez cik saistoši, ņemot vērā to, ka mājā bija plānots dzīvot arī ziemas periodā.
Showing 1 to 6 of 13 (1 Pages)