Lietas, kas, ļoti iespējams, kaitina jūsu kaimiņu
Autors     05/21/2018 00:00:00     Māja    0Komentāri
Lietas, kas, ļoti iespējams, kaitina jūsu kaimiņu

Jums tas varbūt neliekas nekas īpašs, bet,iespējams, ka kaimiņu tas tracina.

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieku īpašniekiem liekas ka viņu mīlulis ir pats labākais un jaukākais, taču pastāv iespēja, ka jūsu kaimiņam dzīvnieki riebjas un viņam šķiet, ka nekas nevar būt kaitinošāks par suni, kurš blakus sētā visu dienu rej un skraida gar pašu žoga malu, ik pa laikam izbāžot savu purnu caur žoga spraugu. Tas pats attiecas arī uz kaķiem –ja esiet peļu junkura īpašnieks tā ir jūsu atbildība, ja mincis nopēdo kaimiņa tikko nomazgāto auto vai atzīmējas kaut kur ar savu specifisko smaku.

 

Neiesāktie hobiji

Sarūsējušu automašīnu kolekcija nav pats tīkamākais skats, ko kaimiņš vēlas katru dienu redzēt. Jūs pats varbūt esat lepns par savu topošo kolekciju, bet pārējie šajā projekta tapšanas stadijā visticamāk saredz tikai lūžņu kaudzi. Tas pats attiecas uz dārzā pamestām rotaļlietām, velosipēdiem, dārza instrumentiem u.tt.

 

Nenopļautais mauriņš

Jūsu dārzam nav vienmēr jāizskatās perfekti kā Rundāles pilī, bet nenopļauta zāle liek mājai izskatīties nekoptai un pamestai, negatīvi ietekmējot īpašuma vērtību tuvākajā apkaimē. Pietiks, ja nopļausiet zāli reizi nedēļā. Pāraugušā zālē mēdz iemitināties arī dažādi “mošķi” –  gliemeži, ērces, glodenes un pat čūskas, kas pēc tam var ielavīties kaimiņa nopļautajā mauriņā, lai pagozētos saulītē.

 

Atkritumu konteineris

Ja atkritumus izved sestdienās, tad konteineri uz ielas vajag izlikt ātrākais piektdienas vakarā, nevis atstāt to tur mētājamies visu nedēļu. Kaimiņiem nav, katru reizi ejot gar jūsu māju, jānolūkojas uz atkritumu konteineri, kas piedevām, ļoti iespējams, ka arī nelāgi smako. Izvilkt konteineri uz ielas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes jūsu dārgā laika.

 

Garāžas durvis vai vārti

Kaimiņi bieži vien var būt noderīgi un pamanīt, piemēram, kādu svešu personu kas ielavījusies jūsu īpašumā, kamēr pats neesat mājās, bet, ja pastāvīgi atstājat visas durvis atvērtas, tad kaimiņi svešinieku var arī nepamanīt, jo būs pieraduši, ka gan jūsu sētas, gan garāžas durvis tāpat vienmēr ir vaļā un tur var, gluži kā iebraucamajā sētā, nākt un iet, kurš  vien vēlas.

 

Veļas žāvēšana

Jūs un jūsu kaimiņš esiet uzbūvējuši žogu, lai atdalītu teritorijas. Tas ir labi! Bet ja jūs pastāvīgi uz tā karināsiet žāvēties veļu, dvieļus un savas apakšbikses, tas kaimiņu var ne pa jokam nokaitināt. Tas tomēr nav tik sarežģīti – ielāgot, ka savas lietas jāeksponē savā žoga pusē.

 

Lielīšanās

Gadījumā, ja nezinājāt, tad arī jaunās mašīnas demonstratīva pulēšana katru rītu mājas priekšā ar laiku kaimiņiem var kļūt diezgan kaitinoša. Savukārt, ja sarunas gaitā kaimiņš ar  prieka pilnu smaidu sejā palepojas, kādu veļas mašīnu vai grilu nupat kā iegādājies, nevajag viņu pārtraukt pusvārdā, sākot lielīties ar savu agregātu daudzskaitlīgajām priekšrocībām. Nedaudz pieklājības un sapratnes nenāks par ļaunu.

 

Lūrēšana

 

Ja jums liekas, ka tad, kad it kā neviļus skatāties uz nāburgu caur žoga spraugu vai vērojat blakus sētā notiekošo, meistarīgi noslēpies aiz aizkariem, viņš to neredz vai vismaz nenojauš, jūs smagi maldāties.

 

 

Mīļie kaimiņi, dzīvosim draudzīgi!

Tags: kaimiņi

Dalīties ar šo rakstu

Atstājiet komentāru

* Vārds
* E-pasts (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentārs
Ievadiet kodu