Radoši veidi kā izmantot parolona peldēšanas nūju mājsaimniecībā.
Autors     04/26/2018 17:54:59    0Komentāri
Radoši veidi kā izmantot parolona peldēšanas nūju mājsaimniecībā.

Peldēšanas nūjas ir pieejamas dažādās krāsās, bet, ja krāsa jums nav būtiska, tad varat izmantot santehnikas cauruļu izlolācijas materiālu, kas nopērkams būvmateriālu veikalos. Tas ir lētāks! Izlolācijas materiāls parasti ir pelēkā krāsā un pieejams dažādos diametros.

 Dekorācija – vainags

Viss kas jums ir jādara – jāsalīmē nūjas abus galus ar līmlenti, lai izveidotu apli. Tālākais jau ir atkarīgs no katra radošājām spējām


  Durvju atdures

Šis īpaši aktuāli varētu būt tiem, kam mājās ir mazi bērni. Protams, var tērēt naudu rūpnieciski izgatavotām atdurēm, bet, iespējams, ka jautrāk un arī lētāk būs izgatavot tās pašiem.

 Rotaļu namiņš no peldēšanas nūjām un gultas veļas

Kurš gan bērnībā nav būvējis namiņus no visa, kas pieejams pa rokai. Te ir ideja, kā vienkārši un lēti izgatavot jauku rotaļu namiņu.

  Batuta atsperu apvalki

Ja jūsu batuts nav pats modernākais un nav aprīkots ar atperu nosegu, tad varat to izgatavot paši.  Te ir fantastiska ideja, kas padarīs batutu ne tikai drošāku, bet arī vizuāli pievilcīgāku.

  Peldošās sveces.

Lai peldošās sveces tiešām peldētu, tām var izgatavot mazas “laiviņas”. Šāds vienkāršs palīglīdzeklis ļaus jums baseinā vai dīķī peldināt arī elektriskās LED “sveces”

Dalīties ar šo rakstu

Atstājiet komentāru

* Vārds
* E-pasts (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentārs
Ievadiet kodu